Український герой-детектив нічим не гірший за їхнього Бонда - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 31.49
Український герой-детектив нічим не гірший за їхнього Бонда

Передбачається, що у фільмі буде 8 серій.

Читомо.

Український герой-детектив нічим не гірший за їхнього Бонда

Телеканал ICTV придбав права на екранізацію українського історичного детектива Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу»

Про це порталу Читомо розповів автор роману.

За сюжетом книги, колишній філер Київського охоронного відділення Іван Карпович Підіпригора, після виходу у відставку, купує хутір. Він збирається вести спокійне життя провінційного землевласника. Та спокій йому дуже швидко набридає, тож Іван Карпович охоче починає займатися розслідуваннями та стає приватним детективом, а потім – і зіркою пригодницької літератури.

«Всього вийшло вже шість книжок, а, на Книжковий Арсенал буде й сьома. Базовою для серіалу стане «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу», – розповів Владислав Івченко у ексклюзивному коментарі для Читомо. Також він зазначив, що всього предбачаються 8 серій.

 Наше завдання – якісно перенести весь цей авантюрний дух України початку ХХ століття на екран

«Я  дуже щасливий, хоча й розумію, що попереду багато роботи. Я беру участь в написанні сценарію та буду співпрацювати з режисером. Дуже хочеться не схибити. Сценарії раніше писав, за один, навіть, отримав диплом Коронації слова. Але це перший серйозний проект під виробництво. Настрій у канала – зробити якісний продукт. Сподіваюся, що нам все вдасться», – говорить Івченко.

«Коли ми прочитали історії про пригоди Підіпригори, відразу зрозуміли, що обов’язково хочемо показати їх у нас на каналі. … Іван Карпович Підіпригора – це український Джеймс Бонд і Шерлок Холмс в одній персоні. Наше завдання – якісно перенести весь цей авантюрний дух України початку ХХ століття на екран. Аби глядачі полюбили Карповича і його пригоди, так, як їх люблять читачі», – заявила продюсер телеканалу Інеса Соболєва.