Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
У Луцьку підвели підсумок конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «З Україною в серці»

На завершення - спільне фото на згадку та екскурсія до Музею Волинської ікони

Фото із сторінки Ірини Констанкевич у Фейсбук

Волинь-нова

У Луцьку підвели підсумок конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «З Україною в серці»

Конкурс ініціювала народний депутато Ірина Констанкевич

 На першому етапі були представлені понад триста робіт юних умільців з Камінь-Каширського, Любешівського, Маневицького та Ківерцівського районів, йдеться на сторінці у Фейсбук Ірини Констанкевич.
Для виставки у другому етапі за оцінками кваліфікованого журі були відібрані кращі роботи. Вироби переможців другого етапу будуть представлені у Києві та США.
На виставці експоновані роботи з різних видів декоративно-ужиткового мистецтва: вишивки, ткацтва, гончарства, художньої кераміки, писанкарства, витинанки, лозоплетіння, плетіння з рогози, кореня сосни, соломоплетіння, художньої обробки сіна, народної текстильної ляльки, розпису на склі, різьблення по дереву, декоративного розпису.
Другий етап конкурсу був продовжений в Арт-галереї фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», де юні умільці мали можливість попрацювати зі справжніми майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.

Організатори запевняють, що конкурс з «Україною в серці» не завершився і висловлюють сподівання, що наступного року він знайде своє продовження.

Організатори зазначають, що насправді в акції немає переможців і переможених, адже кожна із робіт – це витвір мистецтва. «Мета нашого конкурсу полягала в тому, щоб підтримати талановитих дітей Волині. Дати можливість нашим діткам своїми талантами та обдаруваннями рухатися далі по життю. Ті ваші роботи, які сьогодні виставлені у залі, є свідченням того, яким багатим є наш волинський край і якою багатою є Україна, тому що має такі таланти», - наголосила народний депутат Ірина Констанкевич.
Невимовну радість в очах дітей можна було побачити, коли вони отримували цілком заслужені нагороди – подяки, дипломи, подарункові сертифікати.
«Своїм малюнком на склі я хотіла нагадати усім, що в країні продовжується війна, але всі ми маємо надію, що вона скоро закінчиться. Якщо наступного року ще буде такий конкурс, то я обов’язково братиму у ньому участь», - ділиться враженнями конкурсантка із Каменя-Каширського Анастасія Соловей.
Організатори запевняють, що конкурс з «Україною в серці» не завершився і висловлюють сподівання, що наступного року він знайде своє продовження. А на завершення спільне фото на згадку та екскурсія до Музею Волинської ікони.

Telegram Channel