Курси НБУ $ 36.57 € 37.17
На Іваничівщині провели інформаційну подорож селами Павлівської громади

Реформа місцевого самоврядування стосується кожного

Павлівська громада

На Іваничівщині провели інформаційну подорож селами Павлівської громади

Для тих, хто боїться децентралізації

Захід «Інформаційна подорож селами Павлівської громади» відбувся у селі Колона , яке межує з Павлівською ОТГ. І хоч є рішення сесії про доєднання, є погодження області, на часі рішення ЦВК про довибори.  Жителів цього села постійно долучають до участі в різноманітних заходах через бібліотекарів, адже саме вони основні носії інформації про реформу децентралізації. Про це йдеться на сайті Павлівської громади.

Умовами проекту передбачена спільна робота бібліотек та громадськості, яка спрямована на інформування та залучення населення до процесу реформ децентралізації.

В Україні активно проходять реформи з децентралізації. Громади отримують більше повноважень та нові можливості. Проте від старої системи нам залишились у спадок недобудовані садочки, жалюгідні медичні заклади, заклади культури, які потребують ремонтів. Як зробити так, щоб були забезпечені  потреби усіх жителів громади? Куди рухатися далі? Усі питання задають собі ті, хто наважився на проведення реформ у своїх громадах. Такими словами розпочала захід бібліотекар села Павлівка Світлана Савчук.

Присутні жителі села переглянули відеосюжети про децентралізацію на Волині та про успішні громади регіону.

Членкиня громадської організації «МЕТА-ПЛЮС» Марія Сапожнік розповіла, що умовами проекту передбачена спільна робота бібліотек та громадськості, яка спрямована на інформування та залучення населення до процесу реформ децентралізації.

Присутні жителі села переглянули відеосюжети про децентралізацію на Волині та про успішні громади регіону.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та містобудування Оксана Стасюк розповіла про загальну характеристику об’єднаної територіальної громади, розроблення, затвердження та введення в дію Стратегії Павлівської громади на період до 2028 року. Особливо всіх зацікавили матеріали успіхів громади за 2017 рік, реалізовані проекти та залучені кошти.

Бурхливим було обговорення децентралізаційних проблем під час кави-брейк. Думки жителів розділялися, одні говорили про необхідність доєднання, а інші відносяться з пересторогою.

У заході взяли участь працівники сільської ради: керуюча справами Олена Гусар, провідні спеціалісти гуманітарного відділу Олена Шумик та Валентин Радзівіло, бібліотекарі,  клубні працівники, члени «МЕТА-ПЛЮС».

Колонський сільський голова Людмила Лук’янчук та депутати підтримують процес децентралізації і очікують доєднання до Павлівської ОТГ. Бурхливим було обговорення децентралізаційних проблем під час кави-брейк. Думки жителів розділялися, одні говорили про необхідність доєднання, а інші відносяться з пересторогою.

Telegram Channel