Курси НБУ $ 36.57 € 37.17
Окупанти масово мінують будинки та стежки в українських селах

Фото: Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів)

Окупанти масово мінують будинки та стежки в українських селах

Російсько-терористичні війська застосовують для знищення України новітні зразки озброєння, та відпрацьовують на практиці нову методику для організації терористичних подій, яку розроблено ГУР РФ.

Про це розповіли бійці окремої бригади морської піхоти Військово-Морських сил Збройних сил України, що тримають позиції поблизу українського індустріального центру Маріуполь. А їх слова ґрунтуються на небезпечних знахідках, та рештках боєприпасів, що прилітають до наших позицій з боку противника.

Про це повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів), пише ZIK.

У прес-центрі зазначають, що кілька днів тому позиції українських військових було обстріляно новітніми реактивними снарядами. Вони мали посилене фугасне начиння, та залишили за собою великі вирви. Всі уламки, після цього обстрілу наші бійці ретельно позбирали та віддали в спеціалізовану лабораторію, на проведення відповідних експертиз.

Російсько-терористичні війська застосовують для знищення України новітні зразки озброєння, та відпрацьовують на практиці нову методичку для організації терористичних подій на територіях сусідніх, яку розроблено ГУР РФ.

Російські диверсійні групи проводять масове мінування будинків та стежок в українських селах, що тимчасово знаходяться у так званих «сірих зонах». Причому роблять все це таким чином, щоб максимально замаскувати свою причетність до цих дій.

«Ми виявили хвостовики ракет, не притаманні звичайним боєприпасам, – зазначив матрос Руслан. – На відміну від радянських зразків, які раніше використовували російсько-окупаційні війська, ці хвостовики мали зовсім інший вигляд та кріплення. Також ми знайшли уламки з відповідним маркуванням. Все задокументовано та передано до спеціальних структур Міністерства оборони України. Я впевнений, що під час свідчень у міжнародних судах з питань російської агресії проти України, та впровадження терористичних актів проти мирного населення нашої держави збройними силами російської федерації, вони стануть важливими речовими доказами вини наших самозваних братів – зрадників. А також продемонструють те, що Росія фінансує тероризм і де-факто перетворила своє військо на «армію гопників» і світових терористів».

Крім обстрілів, російсько-окупаційні війська проводять масове мінування забороненими боєприпасами української землі. Не новинкою є протипіхотні міни, які виготовляються лише країною агресором. Та, крім цього, російські диверсійні групи проводять масове мінування будинків та стежок в українських селах, що тимчасово знаходяться у так званих «сірих зонах». Причому роблять все це таким чином, щоб максимально замаскувати свою причетність до цих дій. Під час підриву гранати детонують набої і вражають людину. Зі сторони це має виглядати так, ніби особа потрапила під обстріл в великокаліберного кулемету.

Telegram Channel