Збірна Канади – росіянам на ЧС з хокею у Данії: «Валізи – вокзал – Москва!» (ВІДЕО)

Воротар росіян Ігор Шестьоркін обмежився п'ятьма пропущеними...

championat.com

Заради справедливості варто зазначити, що збірна Росії зіграла навіть краще, ніж від неї чекали її ж уболівальники

Росія – Канада – 4:5 ОТ (0:1 – Колтон Парейко (Коннор Макдевід, Джордан Еберле) – 04:45; 0:2 – Райан Ньюджент-Хопкінс (Коннор Макдевід, Колтон Парейко) – 31:51; 1:2 – Ілля Міхєєв (Артем Анісимов, Микита Зайцев) – 32:53; 2:2 – Олександр Барабанов (Євген Дадонов) – 37:32; 2:3 – Кайл Турріс (Джейден Шварц) – 47:10; 3:3 – Сергій Андронов (Микита Зайцев, Микита Сошніков) – 48:44; 3:4 – П’єр-Люк Дюбуа (Тайсон Джост) – 52:36; 4:4 – Артем Анісимов (Михайло Григоренко, Микита Зайцев) – 54:34; 4:5 – Райан О’Райллі (Коннор Макдевід, Аарон Екблад) – 64:57)

Чемпіонат світу з хокею. Чвертьфінал. 17 травня 2018 року. Копенгаген (Данія). Стадіон «Роял-Арена».

А ось на п'ятій хвилині овертайму родоначальники хокею нарешті поставили переможну крапку в цьому трилереподібному поєдинку!

Збірна Росії дала нічогенький бій грізним канадцям на ЧС з хокею в Данії. Вперше пропустивши вже на п'ятій хвилині, росіяни далі трималися аж до середини другого періоду. Проте пропустивши вдруге, невдовзі скоротили рахунок – а потім ще до другої перерви взагалі його зрівняли!

У третьому періоді збірна Канади ще двічі виходила вперед, але суперник в обох випадках швидко відігрувався.

Результати усіх чвертьфінальних матчів: Росія – Канада – 4:5 (овертайм), США – Чехія – 3:2, Фінляндія – Швейцарія – 2:3, Швеція – Латвія – 3:2.

У півфіналах 19 травня грають: США – Швеція і Канада – Швейцарія.