Ківерцівський «Колос» виграв футбольний турнір пам'яті Героя України Івана Тарасюка

Тріумфатор змагань ківерцівський "Колос" разом з Миколою Тарасюком - батьком загиблого Героя, назавжди 21-річного Івана Тарасюка...

Фото Олександра Пілюка.

У серії післяматчевих пенальті колектив з райцентру здолав господарів змагань – ФК «Олика»

ФК «Олика» (Олика) – «Колос» (Ківерці) – 2:2 (у серії післяматчевих пенальті 3:4)

Турнір пам’яті Героя України, Героя Небесної сотні Івана Тарасюка. Фінал. 20 травня 2018 року. Олика. Стадіон «Олика-Парк» імені Івана Тарасюка. Головний суддя Сергій Карамаць.

У фінальному поєдинку п’ятого за ліком турніру пам’яті Героя України, Героя Небесної сотні Івана Тарасюка зійшлися господарі змагань ФК «Олика» (рідний клуб загиблого у лютому 2014-го року на столичному Майдані Івана) та ківерцівський «Колос».

Перший тайм принципового протистояння завершився нульовою нічиєю. Натомість у другому численні глядачі побачили відразу чотири красені-голи!

Спочатку Денис Левчук прекрасним ударом здалеку вивів «Колос» уперед. Проте майже відразу ФК «Олика» відігрався – гол на рахунку Сергія Ткаченка. А невдовзі капітан господарів і один з головних ідейних натхненників турніру Олег Шахраюк виводить свою команду вперед!

Уже здавалося, що ФК «Олика» втримає переможний рахунок і вдруге поспіль виграє турнір. Проте іншої думки був гравець «Колоса» Вадим Корень. Вже коли годинник почав відраховувати додану арбітром Сергієм Карамацем хвилину, Вадим продемонстрував дива вправності та влучності і перевів матч у серію післяматчевих пенальті! До речі, Вадима Кореня за підсумками змагань визнали кращим гравцем турніру!

У «футбольній лотереї» удача усміхнулася «Колосу», який і став переможцем турніру та одержав з рук Миколи Тарасюка (батька назавжди 21-річного Героя) заповітний трофей.

Трохи раніше у поєдинку за третє місце ФК «Дубище» здолав цуманський «Атлетік» – 4:1.

Всього ж у змаганнях взяли участь 10 футбольних команд з Ківерцівського району.