Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Луцькі газовики готуються до Всеукраїнських змагань із діагностики газопроводів

5 червня у Фіналі на полігоні в Рівному зустрінуться три команди-переможці міжрегіональних змагань.

ПАТ «Волиньгаз»

Луцькі газовики готуються до Всеукраїнських змагань із діагностики газопроводів

Бригада комплексно-приладового обстеження Луцького відділення ПАТ «Волиньгаз» перемогла в обласному конкурсі профмайстерності і виборола право взяти участь у Всеукраїнських змаганнях серед фахівців із діагностики газопроводів «Наша майстерність – Ваша безпека»

Турнір відбудеться 29–30 травня в місті Пустомити на Львівщині на спеціально облаштованому полігоні серед команд облгазів Західного регіону.

На Волині за звання найкращої бригади комплексно-приладового обстеження змагались між собою чотири-команди переможці першого етапу конкурсу. Перша бригада КПО Луцької дільниці посіла перше місце в конкурсі ( 421 бал), перемогу у боротьбі за друге місце здобула Ратнівська дільниця (349 балів), третє місце вибороли володимир-волинці (324) і четверте – в ковельчан (317 балів).

Газовики працювали  в реальних «польових» умовах, а не на тренувальному полігоні.

Вміння, навички та знання фахівців ПАТ «Волиньгаз» оцінювала комісія у складі п’яти керівників за чотирма критеріями: рівень теоретичних знань за допомогою тестування, комплексно-приладове обстеження підземного газопроводу, технічне обстеження газопроводу в шурфі  й технічне обстеження надземного газопроводу.

Змагання тривали упродовж дня в селі Коршевець Луцького району. Місце обрали невипадково, адже в населеному пункті на газопроводі високого тиску упродовж двох останніх років виявили та ліквідували 12 витоків газу. Тому газовики працювали  в реальних «польових» умовах, а не на тренувальному полігоні.

Під час всеукраїнського конкурсу «Наша майстерність – Ваша безпека» фахівці зможуть обмінятися досвідом із колегами інших газових компаній та на практиці показати свої професійні навички: вміння оперативно визначати розташування газопроводів, глибину їх закладання, герметичність, наявність пошкоджень та витоків. Команди, які найкраще себе покажуть на регіональних етапах, зустрінуться у фіналі, де будуть боротися за звання найкращих.

Telegram Channel