Дівчата з французького «Ліона» у Києві втретє поспіль виграли Лігу чемпіонів! (Відео)

Це п’ятий Кубок ліончанок в історії і третій поспіль.

Фото zik.ua.

Щоправда, дотиснули німецький «Вольфсбург» лише в овертаймі

Футбол. Жінки. Ліга чемпіонів. Фінал-2018. «Вольфсбург» (Німеччина) – «Ліон» (Франція) – 1:4 (у додатковий час, основний – 0:0).

Вчора у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського пройшов фінал жіночої Ліги чемпіонів. І видовище було грандіозне! Дівчата демонстрували чудовий рівень володіння м’ячем – іноді складалося враження, що це на полі переодіті чоловіки, створювали багато моментів, проте основний час закінчився 0:0.

І розправа француженок була жорстокою, які вколотили їм аж чотири голи – 1:4.

Зате у додатковий час було шоу голів. Спочатку німкені на 93-ій хвилині вийшли вперед. Проте вже через три хвилини залишилися у меншості. І розправа француженок була жорстокою, які вколотили їм аж чотири голи – 1:4.

Дивимось, як це було –

Це п’ята перемога «Ліона» в Лізі чемпіонок і третя поспіль. «Фольфсбург» тричі здобував цей трофей і востаннє 2014-го року.

Нагадаємо, що 26 травня о 21:45 у Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться фінал чоловічої Ліги чемпіонів, в якому зійдуться іспанський «Реал» та англійський «Ліверпуль».