Гарет Бейл приносить перемогу «Реалу» у київському фіналі Ліги чемпіонів! (Відео)

Зідан – Бейлу: «Будеш бити сильно і точно!»

Фото Gol.bg.

Команда Зінедіна Зідана втретє поспіль виграє найпочесніший клубний футбольний трофей Європи

Ліга чемпіонів-2018. Фінал. «Реал» (Іспанія) – «Ліверпуль» (Англія) – 3:1 (1:0 – Карім Бензема, 51 хв.; 1:1 – Садіо Мане, 55 хв.; 2:1 – Гарет Бейл, 64 хв.; 3:1 – Гарет Бейл, 83).

Чорний день в історії єгиптянина Мохаммеда Салаха, який на 30-ій хвилині через травму змушений був залишити поле через травму…

Але ще чорніший для голкіпера «Ліверпуля» Лоріса Каріуса, який у такому відповідальному матчі пропустив такі «дитячі» голи. Спочатку поклав рукою м’яч на руку французькому форварду мадридців Каріму Бенземі, а потім був загіпнотизований двома ударами 28-річного валлійця Гарета Бейла.

А «Реал» – 13-и разовий володар Кубка чемпіонів!

Зате матч у Києві – мить тріумфу валлійця, який вийшов на заміну лише на 61-ій хвилині і зробив гру. Не Кріштіану Роналду, а саме Гарет Бейл. Браво! Хоча для 33-річного Роналду – це п’ята перемога в Лізі чемпіонів.

Дивіться, хлопці, як треба поступати з кулястим! Фото by Chris Brunskill Ltd/Getty Images. / 2018 Chris Brunskill Ltd

А «Реал» – 13-и разовий володар Кубка чемпіонів! Нас не догонять!