Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Була просто школою, стане - мистецьким центром

Рівне 1

Була просто школою, стане - мистецьким центром

Під час чергового сесійного засідання Рівненської обласної ради 18 травня депутати перейменували та змінили тип двох навчальних комунальних закладів області.

Відтак школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» (РОЛІ) тепер називатиметься «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів».  А Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів буде перейменована в Олександрійську спеціалізовану мистецьку школу-інтернат І-ІІІ ступенів.

Такі зміни спричинені нещодавно прийнятим Законом «Про освіту», повідомляє Рівне 1 з посиланням на прес-службу Управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Мистецька школа першочергово візьме два напрямки: художній та музичний. У подальшому планують також впровадити хореографію, гончарство, кінорежисуру, лозоплетіння та інше.

До слова, школа «Кобзариків», яка знаходилася в РОЛІ, переїде в новому навчальному році в Олександрію.

«Мистецька школа першочергово візьме два напрямки: художній та музичний. У подальшому планують також впровадити хореографію, гончарство, кінорежисуру, лозоплетіння та інше. Також у нас можливе цілодобове перебування учнів», - прокоментувала директор Олександрійської школи Наталія Тарасевич.

Telegram Channel