Знову цей скандально-сексуальний Голлівуд: жінка звинуватила відомого актора... в побитті цюцюрником - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 31.49
Знову цей скандально-сексуальний Голлівуд: жінка звинуватила відомого актора... в побитті цюцюрником

Ну от хто б міг подумати...

24СМИ

Знову цей скандально-сексуальний Голлівуд: жінка звинуватила відомого актора... в побитті цюцюрником

Він, звісно, все заперечує...

Американський актор Джеймі Фокс потрапив під хвилю звинувачень у сексуальних домаганнях. На адресу зірки фільму "Джанго звільнений" поліції поскаржилася жінка, ім'я якої не повідомляється.

Вона заявила, що Фокс нібито спочатку примушував її до орального сексу. Після того, як дівчина відмовилася задовольнити Джеймі, він нібито вдарив її своїм статевим органом по обличчю, пише УНІАН з посиланням на ТСН.

Після того, як дівчина відмовилася задовольнити Джеймі, він нібито вдарив її своїм статевим органом по обличчю.

За словами жертви Фокса, інцидент стався в 2002 році в Лас-Вегасі під час вечірки, яку організував Джеймі. Жінка додала, що після домагань актора її взагалі вигнали з заходу.

Невідома поділилася: те, що сталося, викликало у неї панічну атаку, від якої вона довго лікувалася.

Джерела в правоохоронних органах повідомили, що розслідування у цій справі почали, однак термін давності таких злочинів в штаті Невада становить три роки, а це означає, що вже декілька разів закінчився.

У свою чергу адвокат Джеймі Фокса заявив, що актор всі звинувачення заперечує. Більше того, зірка має намір також звернутися в поліцію, щоб звинуватити жінку в наклепі.