Що робити у разі втрати номерних знаків транспортного засобу? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 29.72
Що робити у разі втрати номерних знаків транспортного засобу?

МВС у Волинській області

Що робити у разі втрати номерних знаків транспортного засобу?

У разі викрадення або втрати власником транспортного засобу номерних знаків працівниками сервісного центру МВС проводиться перереєстрація даного транспортного засобу.

У випадку втрати номерних знаків транспортного засобу, в тому числі внаслідок природних стихійних явищ треба звернутися до територіальних сервісних центрів МВС для отримання нових номерних знаків за наявності необхідних документів.

Вартість послуги: для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) — 525,47; для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) —562,99; для мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД (із видачею номерного знака)- 420,31; для мототранспорту, причепів іноземного виробництва (із видачею номерного знака)- 457,83; для мопедів або окремих їх агрегатів становить (із видачею номерного знака) — 302,63.

У випадку повернення (знахідки) втрачених номерних знаків після видачі нових, старі вважаються недійсними.

У цьому випадку до матеріалів справи долучається пояснення власника (акт службового розслідування для юридичної особи) щодо їх втрати.

У випадку повернення (знахідки) втрачених номерних знаків після видачі нових, старі вважаються недійсними, а тому повинні бути повернені до сервісних центрів МВС, повідомляє Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області.

Отримати консультацію про порядок отримання послуг можна за телефоном (0332 77-19-74) або на офіційній Фейсбук-сторінці «Сервісні центри МВС у Волинській області» https://www.facebook.com/scvolyn/.