
Чи почули кримчани українську музику?
«Бумбокс» виступив на адмінмежі з Кримом на підтримку політв'язнів Кремля
Публічний порядок та безпеку громадян під час концерту забезпечували 50 працівників поліції області та 20 поліцейських ГУНП в АР Крим
На адміністративному кордоні з анексованим півостровом відбувся концерт українського гурту «Бумбокс». Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП у Херсонській області, передає УНН.
Саме такого роду ненасильницькою акцією протесту гурт вимагає звільнення всіх українських політичних в'язнів з російських таборів.
«Під час концерту порушень публічного порядку не допущено»,– зазначили в поліції.
Раніше, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв у Facebook анонсував, що сьогодні, 19 липня, о 20:00 на адмінмежі з Кримом, біля КПВВ «Каланчак» «Бумбокс» зіграє концерт– годинний сет.
«Саме такого роду ненасильницькою акцією протесту гурт вимагає звільнення всіх українських політичних в'язнів з російських таборів», - написав Гордєєв.
Нагадаємо, лідери українських гуртів «Бумбокс» Андрій Хливнюк та Pianoбой Дмитро Шуров підписали меморандум про взаєморозуміння з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
