Курси НБУ $ 41.28 € 48.39
На параді військ до Дня Незалежності України буде представлено понад 200 одиниць техніки

Начувайся, враже!

УНІАН

На параді військ до Дня Незалежності України буде представлено понад 200 одиниць техніки

Підготовка відбувається за графіком

У День Незалежності України, 24 серпня, на параді військ у столиці будуть представлені понад 200 одиниць військової техніки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк.

«До 27-ї річниці Незалежності України у Збройних силах України триває підготовка озброєння, військової техніки і парадних розрахунків до участі в параді військ... В цьому році на параді військ буде представлено понад 200 одиниць військової техніки», - сказав він.

До 27-ї річниці Незалежності України у Збройних силах України триває підготовка озброєння, військової техніки і парадних розрахунків до участі в параді військ.

За словами Гуцуляка, всі заходи з підготовки до параду відбуваються за графіком і знаходяться на постійному контролі.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Сергій Попко на військовому аеродромі в смт Озерне (Житомирська область) перевірив готовність військової техніки, яку покажуть на параді українських військ з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-служба Сухопутних військ ЗСУ.

«Всі заходи з підготовки до параду відбуваються за графіком і знаходяться на постійному контролі. Всі залучені військовослужбовці докладають чимало зусиль, щоб парад до Дня Незалежності України відбувся на гідному рівні», — заявив Попко.

Telegram Channel