Курси НБУ $ 41.63 € 47.90
Boeing допоможе «Антонову» виробляти 8 літаків на рік

Компанія «Антонов» будує найбільші в світі транспортні літаки – Ан-225 «Мрія».

Укрінформ

Boeing допоможе «Антонову» виробляти 8 літаків на рік

Американська корпорація надасть допомогу знаменитому українському авіаконструкторському бюро «Антонов», яке потрапило у важку кризу після втрати російського імпорту в 2014 році внаслідок анексії РA Криму та початку війни на сході Україні

«Відділення Boeing - Aviall - з кінця наступного року постачатиме стільки деталей для «Антонова», щоб забезпечити виробництво 8 літаків на рік. Відповідну угоду було підписано на міжнародному авіашоу у Фарнборо», - йдеться в повідомленні. Про це повідомляє CNBC, передає «Укрінформ».

«Антонов» планує в подальшому разом із Аviall збудувати складський комплекс, де зберігатимуться всі ті матеріали, які більше неможливо імпортувати з Росії.

Також «Антонов» планує в подальшому разом із Аviall збудувати складський комплекс, де зберігатимуться всі ті матеріали, які більше неможливо імпортувати з Росії.

Telegram Channel