Курси НБУ $ 41.98 € 48.51
«Муніципали» записали «Луцьктепло» у найбільш злісні порушники

Тепло вимагає жертв?

Департамент муніципальної варти Луцька

«Муніципали» записали «Луцьктепло» у найбільш злісні порушники

Мовляв, розриють мережі під час аварії, а відновити благоустрій не квапляться

П’ять адміністративних протоколів за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення склали у липні поточного року інспектори департаменту муніципальної варти Луцька на керівника ДКП «Луцьктепло». Адмінматеріали складено за не відновлення благоустрою на об’єктах в місті Луцьку, де комунальники проводили аварійні роботи, інформує Департамент Муніципальної варти Луцька.

Варто зауважити, що ДКП «Луцьктепло» є найбільш злісним порушником «Правил благоустрою міста Луцька» в частині не виконання приписів щодо відновлення благоустрою території, де проводяться земляні роботи.

Відповідно до Положення «Про департамент муніципальної варти», затвердженого Рішенням Луцької міської ради від 22.12.2017 року за №36/22, «Правил благоустрою міста Луцька», затверджених Рішенням Луцької міської ради від 29.07.2009 року за №44/2, департамент муніципальної варти Луцької міської ради, зокрема, відділ контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, видає дозволи (ордери) на роботи з благоустрою/земляні роботи. 

По закінченню терміну дії аварійних ордерів, балансоутримувачі мереж зобов’язанні в п’ятиденний термін відновити благоустрій територій. Їх дії перевіряють інспектори департаменту муніципальної варти, після чого, в разі не виконання, видають приписи на усунення недоліків та складають адміністративні протоколи. 

Варто зауважити, що ДКП «Луцьктепло» є найбільш злісним порушником «Правил благоустрою міста Луцька» в частині не виконання приписів щодо відновлення благоустрою території, де проводяться земляні роботи. Решта балансоутримувачів мереж роблять це вчасно.

Telegram Channel