Курси НБУ $ 41.69 € 47.86
МЗС України висловило протест через приїзд Медведєва до Криму

Російський прем’єр Дмитро Медведєв в анексованому Криму, 29 липня 2018 року.

Дмитрий Медведев/Facebook

МЗС України висловило протест через приїзд Медведєва до Криму

Дмитро Медведєв прибув до Севастополя ввечері 28 липня і взяв участь в урочистому концерті, присвяченому 1030-річчю хрещення Русі, а наступного дня – у параді на честь Дня Військово-морського флоту Росії

Міністерство закордонних справ України висловлює протест у зв’язку з неузгодженим візитом російського прем’єра Дмитра Медведєва до анексованого Криму, передає  «Радіо Свобода».

Місцеві ЗМІ справжньою причиною приїзду російського прем’єра називають засідання з розгляду виконання «федеральної цільової програми» розвитку окупованого міста.

«Перебування Медведєва на території Криму є грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права, зобов’язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами..», – йдеться у заяві міністерства.

Місцеві ЗМІ справжньою причиною приїзду російського прем’єра називають засідання з розгляду виконання «федеральної цільової програми» розвитку окупованого міста. Серед проблем – провал туристичного сезону, занепад комунального господарства, неналежний стан доріг, відсутність очисних споруд, на які були виділені два мільярди рублів (це близько 800 мільйонів гривень).

Telegram Channel