Курси НБУ $ 43.47 € 50.80
Це вам не «Шахтар». З такою грою «Динамо» Київ далеко в Європу не заїде…(ВІдео)

Найприємніший для нас епізод матчу – Беньямін Вербич пробиває чеського воротаря.

Фото EPA/UPG.

Це вам не «Шахтар». З такою грою «Динамо» Київ далеко в Європу не заїде…(ВІдео)

Хоча головний тренер українського клубу Олександр Хацкевич залишився задоволений виїзною нічиєю в Чехії

Ліга чемпіонів-2019. 3-ій кваліфікаційний раунд. «Славія» (Прага, Чехія) – «Динамо» (Київ, Україна) – 1:1 (0:1 – Беньямін Вербіч, 82 хв.; 1:1 – Йосеф Хушбауер, 90+5, з пенальті).

За 34-градусної спеки обидві команди не показали великих швидкостей, як і не було багато моментів біля воріт обох команд, інформує pravda.com.ua.

Вже на стартових хвилинах першого тайму динамівці мали забивати у ворота «Славії». Після пасу від Циганкова з флангу Беседін із метрів 8-ми примудрився влучити у ногу воротаря чехів.

За 34-градусної спеки обидві команди не показали великих швидкостей, як і не було багато моментів біля воріт обох команд.

З хвилини 20-ї «Славія» перехопила ініціативу і «Динамо» весь матч відбивалося. У перші 45-ть хвилин найнебезпечнішим був удар Шкоди головою, який взяв Бойко. Також варто відзначити дальні постріли Стоха та Соучека, котрі були близькі до цілі.

У другому таймі «Динамо» знову грає другим номером. У господарів поля небезпечно пробивали Стох та Хюшбауер.

Проте на 82-й хвилині «Динамо» таки забиває свій гол. Після розіграшу стандарту чехи були спантеличені появою на полі ще одного м’яча, і Сидорчук перикинув «кулястого» на вільного Вербича, той увійшов в карний майданчик і переграв воротаря «Славії» – 0:1.

Найприємніший для нас епізод матчу – Беньямін Вербич пробиває чеського воротаря.
Найприємніший для нас епізод матчу – Беньямін Вербич пробиває чеського воротаря.

 Після пропущеного голу чехи мала гарний шанс зрівняти рахунок. Після подачі кутового Делі пробивав головою з метрів 8-ми і не влучив у ворота.

Але у доданий час чехи таки дотисли «Динамо». У штрафному майданчику Кендзьора кинувся в ноги форварду «Славії», який перебував сам перед Бойком і суддя вказав на пенальті. З 11-метрів Хюшбауер пробив у верхній кут воріт – 1:1.

 Дивимось, як це було:

Матч-відповідь відбудеться 14 серпня на НСК «Олімпійський» у Києві. Початок – 19:30.

Telegram Channel