Рівняни здобули третє місце на міжнародних змаганнях зі спідвею

Реванш очікується у Рівному 24 серпня на «Мототреці». Змагання розпочнуться о 17.00.

Рівне вечірнє

Перший етап Міжнародної ліги спідвею Speedway Friendship Cup відбувся в угорському місті Надьхалаш

Турнір завершився перемогою чеської команди «АК Маркета». Друге місце посіли господарі треку, а третє – Рівненський міський спортивно-технічний клуб, передає «Рівне вечірнє».

Рівненський клуб, як повідомляє керівник вболівальників рівненського спідвею Сергій Головня, представляли 28-річний Віталій Лисак, 16-річний Назар Ткачук, 22-річний Назар Федорчук та 17-річний Марк Левішин.

Доля змагань вирішувалася у заключному старті. Через виключення Марка Левішина, лідера команди, рівняни замість другої посіли третю сходинку на п'єдесталі.