
Покладуть квіти до могил козаків
У Варшаві молитимуться за Україну
У столиці Польщі проведуть заходи з відзначення 100-річчя Української державності та 27-ї річниці відновлення Незалежності України
Посольство України в Республіці Польща запрошує 24 серпня 2018 року усіх бажаючих і небайдужих приєднатися до урочистих заходів з відзначення 100-річчя Української державності та 27-ї річниці відновлення Незалежності України.
Про це інформує Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej/Посольство України у Польщі у "Фейсбуці". Посольство України в Республіці Польща запрошує 24 серпня 2018 року усіх бажаючих і небайдужих приєднатися до урочистих заходів з відзначення 100-річчя Української державності та 27-ї річниці відновлення Незалежності України.
О 12.00 год. у церкві Св. Іоанна Листвичника (вул. Вольська 138/140, Варшава) відбудеться спільна молитва за Україну. О 12.30 (орієнтовно) – урочисте покладання вінків до могил козаків і старшини Армії УНР на Вольському кладовищі.
