Курси НБУ $ 43.46 € 50.91
Засуджений просидить у волинській колонії на 2 роки довше через «замінування» депо

Через дурний жарт продовжить сидіти за ґратами.

Pxhere

Засуджений просидить у волинській колонії на 2 роки довше через «замінування» депо

Прокурорами Маневицької місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, вчинене 35-річним уродженцем міста Здолбунів Рівненської області, який відбуває покарання у Державній установі «Маневицька виправна колонія №42»

Неодноразово уже судимий чоловік удень 09 червня 2018 року зі свого мобільного телефону, який незаконно зберігав в умовах установи виконання покарань, здійснив виклик на телефон чергової частини Здолбунівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області та повідомив завідомо неправдиві відомості про замінування локомотивного депо у Здолбунові.

Зловмиснику, який розкаявся у скоєному, призначено покарання у виді 2 років позбавлення волі.

Зловмисника, який розкаявся у скоєному, визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України, й призначено покарання у виді 2 років позбавлення волі.

До цього покарання суд додав також частину невідбутого покарання за вчинений чоловіком до того злочин, відтак остаточно йому визначено до відбування 2 роки та 9 місяців позбавлення волі.

Джерело: Прес-служба прокуратури області
Telegram Channel