Кардинально оновлений «Кардинал-Рівне» хвацько стартує у футзальній Екстра-лізі (відео)

Так тримати!

uz.utro.news

Першими пропустивши, рівняни відповіли п'ятьма!

«Енергія» – «Кардинал-Рівне» – 1:5
Голи: Кравцов (5, АГ), Мануйленко (28), Салтанов (34, 39), Поночовний (37), Сіріцький (40)

Матчем між львівською «Енергією» та рівненським «Кардиналом-Рівне» стартував перший тур Екстра-ліги. Сценарій поєдинку був доволі схожим на протистояння у рамках «бронзової» зустрічі на «LVIV OPEN CUP».

Матчем між львівською «Енергією» та рівненським «Кардиналом-Рівне» стартував перший тур Екстра-ліги.

Львів’яни знову відзначилися швидким голом. М’яч у свої ворота зрізав Віктор Кравцов. Надалі матч тривав на обопільно гострих курсах. Втім, як і у серпневій зустрічі другий тайм був саме за гостями.

На 28-ій хвилині за рівнян відзначився Максим Мануйленко. Вирівнявши рахунок, підопічні Станіслава Гончаренка продовжували атакувати, втім, і господарі, навчені гірким досвідом цьогорічних протистоянь з «кардиналівцями», воліли повернути собі перевагу на табло.

Однак, цього не сталося. Новачок команди з Рівного Ігор Салтанов вивів свій колектив вперед на 34-ій хвилині. Після цього забивали лише гості, довівши свою перевагу до чотирьох м’ячів, завдяки зусиллям ще двох новачків – Поночовного, Сіріцького та другого голу Салтанова.

Як підсумок, 5:1 на користь «Кардинала-Рівне», який стає одноосібним лідером чемпіонату.