Жінка вчасно опинилася в руках лікарів.
Завдяки героїзму патрульних вдалося визволити із зачиненої квартири 86-річну рівнянку, яка зламала шийку стегна
Поліцейські потрапили до помешкання через балкон
Вчора пізно ввечері поліцейським роти тактико-оперативного реагування надійшло повідомлення від занепокоєних мешканців будинку на вулиці 24 серпня про те, що з вікна, де живе жінка похилого віку чути крики про допомогу, інформує Патрульна поліція Рівненської області.
Сусіди одразу повели екіпаж до нових міцних зачинених дверей і патрульні прийняли рішення не чекати рятувальників, бо це могло коштувати життя жінці та спробувати проникнути до квартири через балкон. Спроби відшукати та повідомити рідних старенької закінчились невдало.
Патрульні прийняли рішення не чекати рятувальників, бо це могло коштувати життя жінці та спробувати проникнути до квартири через балкон.
Сусіди принесли усі можливі потрібні інструменти, щоб залізти у квартиру через балкон. Інспектори відтиснули скло і потрапили до квартири, де в безпорадному стані знаходилась 86-річна громадянка.
На місце прибула швидка допомога та госпіталізувала жінку з попереднім діагнозом - перелом шийки стегна. За словами медиків, якби не пильність сусідів та професіоналізм поліцейських історія могла мати зовсім інший кінець.