Кожанов не забив – і «Волинь» не перемогла принципового суперника

Автор першого голу у матчі Андрій Яковлєв.

Фото fcvolyn.net.

Хоча й вела у рахунку…

Футбол. Перша ліга. 12 тур. «Колос» (Ковалівка) – «Волинь» (Луцьк) – 1:1 (0:1 –  Андрій Яковлєв, 41 хв., з пенальті; 1:1 – Олександр Чорноморець, 51 хв.).

Тільки що підопічні Андрія Тлумака не скористалися шансом обійти у «срібному» матчі свого принципового суперника.

Хоча «Волинь» і повела в рахунку у виїзному матчі, коли Андрій Яковлєв впевнено реалізував пенальті під завершення першого тайму. Одинадцятиметровий, до речі, заробив сам Андрій.

Рахунок у матчі зрівняв… екс-гравець «Волині» Олександр Чорноморець, який холоднокровно розстріляв ворота свого колишнього клубу.

Проте у другому таймі рахунок у матчі зрівняв… екс-гравець «Волині» Олександр Чорноморець, який холоднокровно розстріляв ворота свого колишнього клубу.

Тож «Колос» із села Ковалівка Васильківського району Київської області у цьому чемпіонаті ще не програвав. Це і гарантує команді зараз 2-е місце в першості, лучани – треті.