Козачата у бібліотеці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.42 € 29.76
Козачата у бібліотеці

Перемогла дружба!

Волинь-нова

Козачата у бібліотеці

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва, а віднедавна і Дня захисника України в Луцьку центральну міську бібліотеку для дорослих завітали учні 5–х класів ЗОШ №17 на патріотичний екскурс «Шляхами козацької слави»

Діти здійснили подорож минулим нашого народу та помандрували історичними стежками козаків. Ознайомилися з історією виникнення свята та його традиціями. Сюрпризом свята став виступ учнів клубу козацького бойового мистецтва «Герць», головним тренером якого є Роман Ковальчук. Напрочуд серйозні та не по-дитячому мужні хлопчаки вражали небезпечними трюками,спортивними прийомами, а також демонстрували володіння традиційною козацькою зброєю.

Сюрпризом свята став виступ учнів клубу козацького бойового мистецтва «Герць», головним тренером якого є Роман Ковальчук.

Далі бібліотекарі сектору обслуговування дітей провели для маленьких козачат квест, де майбутні захисники України продемонстрували свій розум,ерудицію,показали свою спритність, швидкість та влучність. Завзято підтримували хлопців – козаків та брали участь в конкурсах і юні козачки.

На завершення квесту кожен учасник отримав символічний орден Богдана Хмельницького. Козацькі розваги пройшли на славу! Перемогла дружба!