«Шахтар» у Харкові розгромно поступається «Манчестер Сіті» (відео)

На жаль, сьогодні свято не на нашій вулиці...

independent.co.uk

Без травмованих Марлоса і Тайсона «гірникам» сутужно велося в поєдинку з англійським грандом

«Шахтар» (Донецьк, Україна) – «Манчестер Сіті» (Манчестер, Англія) – 0:3 (0:1 – Давид Сілва, 30 хв.; 0:2 – Емерік Лапорт , 35 хв.; 0:3 – Бернарду Сілва, 69 хв.)

Ліга чемпіонів 2018/2019. Груповий етап. Група F. 3 тур. 23 жовтня 2018 року. Харків. Стадіон «Металіст». Головний суддя Карлос дель Серро Гранде (Іспанія).

Напередодні цього поєдинку стало відомо, що через травми за «Шахтар» не зможуть зіграти Марлос і Тайсон. Яких наставник «гірників» назвав «найважливішими елементами команди».

Підопічні Хосепа Гвардіоли очікувано взяли у свої руки ініціативу вже з перших хвилин зустрічі. Андрію П’ятову довелося раз за разом рятувати ситуацію. А коли вже й голкіпер «Шахтаря» був безсилим, на допомогу приходили Ярослав Ракицький та стійка воріт харківського стадіону!

У такий спосіб «гірники» трималися аж до 30-ї хвилини зустрічі, коли нев’янучий Давид Сілва таки поклав м’яча під дальню штангу… Вже за п’ять хвилин нашим довелося виймати із сітки другого – після подачі з кутового головою пробив захисник «МанСіті» зі зростом 189 см Емерік Лапорт.

У середині ж другого тайму свіженький Бернарду Сілва, який щойно вийшов на заміну замість Кевіна Де Брейне, забиває «гірникам» третього.

Дива не сталося: «Шахтар» поступається англійцям і ще більше ускладнює своє турнірне становище.

Дивимося, як це було:

В іншому матчі цієї групи німецький «Гоффенгайм» вдома зіграв унічию з французьким «Ліоном» – 3:3.

Таким чином на екваторі турнірної дистанції «Манчестер Сіті» має у своєму активі шість очок, «Ліон» – п’ять, у «Шахтаря» та «Гоффенгайма» – по два.

Ліга чемпіонів. Турнірна таблиця групи F:
Місце Команда (країна) Ігри Виграші Нічиї Поразки М’ячі Очки
1. «Манчестер Сіті» (Англія) 3 2 0 1 6:3 6
2. «Ліон» (Франція) 2 1 2 0 7:6 5
3. «Гоффенгайм» (Німеччина) 2 0 2 1 6:7 2
4. «Шахтар» (Україна) 2 0 2 1 4:7 2

Тим часом у Римі, де в поєдинку групи G зустрічалися місцева «Рома» та московський ЦСКА, перед матчем розігралася справжня трагедія. У той момент, коли ескалатором однієї зі станцій римського метро саме спускалися уболівальники гостей, механізм неначе сказився і помчав із шаленою швидкістю! Буцімто, його поломку спричинили хуліганські дії добре «підігрітих» москвичів, які почали… стрибати на ескалаторі. У підсумку кілька людей одержали серйозні травми – зокрема, одному із пасажирів відірвало ногу…

Щодо самого поєдинку, то він закінчився розгромною перемогою «Роми» – 3:0.