Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Футбольний трилер у Луцьку завершується перемогою «Волині» над «Гірником-Спортом» – 5:3!

Перемога!

drukukr.com

Лучани могли забити ще й шостий!

«Волинь» (Луцьк) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 5:3 (1:0 – Валерій Болденков, 10 хв.; 1:1 – Артем Бафталовський, 14 хв.; 2:1 – Младен Бартуловіч, 20 хв.; 2:2 – Андрій Шевчук, 32 хв.; 2:3 – Андрій Фаюк, 44 хв.; 3:3 – Василь Курко, 59 хв.; 4:3 – Дмитро Козьбан, 83 хв.; 5:3 – Ігор Карпенко, 89 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 15 тур. 27 жовтня 2018 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

Луцька «Волинь» приймала на «Авангарді» «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів. У першому таймі лучани двічі забивали, проте суперник обидва рази відігрувався, а перед самісінькою перервою ще й вийшов уперед!

5:3 – такого в Луцьку не бачили вже давно!

У першій половині другого тайму відігралися вже наші. А під його завісу забили вчетверте і вп'яте!

На 90+2 хвилині «Волинь» ще й одержала право пробивати пенальті. Проте шостий гол у виконанні своїх улюбленців луцькій публіці побачити таки не судилося – Денис Кожанов цього разу свій шанс змарнував.

Але й 5:3 – теж доволі непогано! Такого в Луцьку не бачили вже давно!