Хто з волинян передбачив перемогу «гірників» у Харкові? (Відеоопитування)

Мораеса не вберегли – і сьогодні він забив свій 11-ий гол у першості.

Фото sport.ua.

Кілька хвилин тому закінчилася битва лідерів українського чемпіонату

Українська Прем’єр-ліга. «Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) – 2:1 (0:1 – Микола Шапаренко, 44 хв.; 1:1 – Жуніор Мораес, 54 хв.; 2:1 – Віктор Коваленко, 90+5 хв.).

Якщо у першому таймі «Динамо» ні в чому не поступалося супернику і логічно вийшло вперед у рахунку, то в другому таймі з виходом бразильця Тайсона «Шахтар» заграв набагато цікавіше.

Саме Тайсон став одним із героїв матчу. Спочатку він холоднокровно розібрався в штрафному майданчику киян і видав гольову передачу на Мораеса. А потім під час його обводки польський захисник киян Томаш Кендзьора змушений був зіграти рукою і отримати другу жовту картку, яка автоматично стала червоною.

«Шахтар» відривається від «Динамо» вже на 8 очок і фактично вбиває інтригу в чемпіонаті.

Після штовханини між гравцями, «Шахтар» пішов уперед і Віктору Коваленку на останній секундах поєдинку несподівано вдався чудовий обвідний удар – 2:1 (відео голів)!

Тож тепер дивимось, хто з волинських уболівальників вгадав переможця сьогоднішнього протистояння: