Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
«Манчестер Сіті» знищує «Шахтар» – 6:0 (відео)

В одному кадрі - увесь поєдинок...

rbc.ua

«Манчестер Сіті» знищує «Шахтар» – 6:0 (відео)

І 9:0 за сумою двох поєдинків…

«Манчестер Сіті» (Манчестер, Англія) – «Шахтар» (Донецьк, Україна) – 6:0 (1:0 – Давід Сілва, 13 хв.; 2:0 – Габріел Жезус , 24 хв. (з пенальті); 3:0 – Рахім Стерлінг, 48 хв.; 4:0 – Габріел Жезус , 72 хв. (з пенальті); 5:0 – Ріяд Марез, 84 хв.; 6:0 – Габріел Жезус, 90+2 хв.) 

Ліга чемпіонів 2018/2019. Груповий етап. Група F. 4 тур. 7 листопада 2018 року. Манчестер. Стадіон «Сіті оф Манчестер». Головний суддя Віктор Кашшаї (Угорщина).

Після 0:3 у Харкові «Шахтар» одержує 0:6 у Манчестері. Букмекери не помилилися, коли перед матчем мізерно оцінили шанси українського клубу навіть на нічию.

Після 0:3 у Харкові «Шахтар» одержує 0:6 у Манчестері. Букмекери не помилилися, коли перед матчем мізерно оцінили шанси українського клубу навіть на нічию.

Вже на 13 хвилині Давід Сілва вивів англійський клуб вперед. А ще за 10 хвилин добре відомий українцям угорський арбітр Віктор Кашшаї ставить вкрай сумнівний пенальті у ворота Андрія П’ятова, угледівши фол проти Рахіма Стерлінга. Лютуючи, вболівальники «Шахтаря» навіть швиденько «поправили» статтю про Кашшаї на «Вікіпедії», додавши про цього арбітра чимало образливих «словечок». Хай там як, Габріел Жезус з «точки» не схибив.

Дивимося кращі моменти першого тайму:

Відразу після перерви вже сам Рахім Стерлінг довів рахунок до розгромного, а асистентом виступив ніхто інший, як Олександр Зінченко, який вийшов у «основі» «МанСіті». А в середині другого тайму Габріел Жезус реалізував ще один пенальті і довів рахунок до непристойних 4:0.

На цьому, здавалося б, можна було англійцям і зупинитися. Де там! – Ріяд Марез забиває «гірникам» ще й п’ятого… А згодом Габріел Жезус і шостого...

Дивимося найцікавіші моменти другого тайму:

В іншому матчі цієї групи німецький «Гоффенгайм», поступаючись на виїзді 0:2 і залишившись у меншості, зумів у доданий час видряпати нічию 2:2 у французького «Ліона».

Таким чином «Манчестер Сіті» набирає 9 очок, «Ліон» – 6, «Гоффенгайм» – 3, у «Шахтаря» лишається 2.

Telegram Channel