Браво, «Динамо»! У Києві вже запахло «єврокубковою весною»! (відео)

Молодці!!!

fcdynamo.kiev.ua

Кияни вдруге перемагають французький «Ренн»!

«Динамо» (Київ, Україна) – «Ренн» (Ренн, Франція) – 3:1 (1:0 – Беньямін Вербич, 13 хв.; 2:0 – Віталій Миколенко, 68 хв.; 3:0 – Микола Шапаренко, 72 хв.; 3:1 – Теосон Сібачо, 89 хв.)

Ліга Європи 2018/2019. Груповий етап. Група K. 4 тур. 8 листопада 2018 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Головний суддя Джон Бітон (Шотландія).

Київське "Динамо" здобуває другу – цього разу домашню – перемогу над французьким "Ренном", і майже вирішує питання виходу в "єврокубкову весну"!

Голи Беньяміна Вербича, Віталія Миколенка та Миколи Шапаренка довели рахунок до розгромного. Проте на передостанній хвилині поєдинку французи таки спромоглися на "гол престижу" – 3:1.

Дивимося, як це було:

В іншому поєдинку цієї групи казахська "Астана" на 88-й хвилині вирвала перемогу в чеського "Яблонця" – 2:1.

Після чотирьох турів у "Астани" та "Динамо" по 8 очок, у "Ренна" – 3, в "Яблонця" – 2.