Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
В «Л-ДНР» заявили про відкриття дільниць на «виборах»

Результати "виборів" вже давно намальовані.

depo.ua

В «Л-ДНР» заявили про відкриття дільниць на «виборах»

Виборчі дільниці для голосування на псевдовиборах «глав і депутатів парламентів» так званих ДНР і ЛНР відкрилися о 7 ранку за київським зимовим часом (8 ранку за московським часом)

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на російський "Інтерфакс". Повідомляється, що в "Центральних виборчих комісіях ДНР і ЛНР", дільниці для голосування будуть відкриті до 19:00 за київським часом (20:00 мск).

Голова так званої "ЦВК ДНР" Ольга Позднякова повідомила агентству, що всі 408 виборчих дільниць розпочали роботу, з них 153 – у Донецьку. За її словами, на момент відкриття дільниць будь-яких провокацій і порушень зафіксовано не було.

Голова так званої "ЦВК ДНР" Ольга Позднякова повідомила агентству, що всі 408 виборчих дільниць розпочали роботу, з них 153 – у Донецьку.  

"Глава ЦВК" також повідомила, що дільниць для голосування на "виборах" в "ДНР" за кордоном не передбачено, як і на підконтрольній Україні території. За її словами, перші попередні результати "виборів" будуть озвучені о 23:00 за київським часом (00.00 годин 12 листопада за московським).

10 листопада Петро Порошенко закликав громадян України, які перебувають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, не брати участі у незаконних виборах ватажків "Л-ДНР", призначених Росією на 11 листопада.

Того ж дня Європейський союз засудив заплановані проросійськими бойовиками на 11 листопада "вибори" на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Довідка. 11 листопада відбуваються так звані "вибори" на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, призначені окупаційною адміністрацією під керівництвом Росії.

На пост "голови ДНР" претендують п'ятеро людей: нинішній "виконуючий обов'язки керівника ДНР" Денис Пушилін; "суддя народного трибуналу" Олена Шишкіна; "громадянин республіки" Роман Храменков; пенсіонер, колишній "заступник міністра освіти і науки ДНР" Володимир Медведєв і керівник музею бойової і трудової слави ветеранів Афганістану Петровського району Донецька Роман Євстифеєв.

До участі в "парламентських виборах у ДНР" допущені кандидати від громадських рухів "Донецька Республіка" і "Вільний Донбас". Голосування буде проходити за пропорційною системою.

Telegram Channel