Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Звання «Заслужений діяч мистецтв України» присвоїли Сергію Шишкіну

Волинська ОДА

Звання «Заслужений діяч мистецтв України» присвоїли Сергію Шишкіну

Музикантові, громадському діячеві з Володимира-Волинського вручили відзнаку на урочистостях з нагоди Дня працівників культури та народного мистецтва

З нагоди свята працівникам культурної сфери Волині організували свято – відзначення найкращих та грандіозний концерт, повідомляє Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Вітали присутніх голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, заступник голови обласної ради Роман Карпюк, начальниця управління культури з питань релігії та національностей облдержадміністрації Ольга Чубара, члени профспілкових організацій.

Почесну грамоту Кабінету Міністрів України вручено директору Волинської обласної філармонії Сергієві Єфіменку.

Олександр Савченко відзначив, що культурна сфера Волині розвивається на високому рівні:

- Так як ми любимо нашу Волинь – не любить її ніхто. Так як ми плекаємо свої надбання, традиції та творчість – так не береже її ніхто. Окрім того, ми багато досвіду передаємо в інші області України та за кордон. В той же час, в залі багато людей, які є функціонерами – вашим організаторським здібностям варто позаздрити. На Волині культурне середовище високого рівня. Наші колективи відомі, сотні волинян мають відзнаки Президента та урядові відзнаки. Тож бажаю вам наснаги, оптимізму, творчого вогню та віри у світле майбутнє Княжої Волині та України.

Окрім привітань, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області вручив столичні відзнаки - Указом Президента України Петра Порошенка присвоєно почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» Сергію Шишкіну – музикантові, громадському діячеві з міста Володимир-Волинський.

Почесну грамоту Кабінету Міністрів України вручено директору Волинської обласної філармонії Сергієві Єфіменку.

Також найвидатніші представники галузі краю отримали подяки та дипломи від обласної державної адміністрації.

Telegram Channel