Курси НБУ $ 41.73 € 49.12
Депутати, старости, працівники сільської ради відвідали реабілітаційний центр

Його головне кредо: «Божа, жертовна любов»

Боратинська сільська рада

Депутати, старости, працівники сільської ради відвідали реабілітаційний центр

Реабілітаційний комплекс «АГАПЕ УКРАЇНА» у Боратині – добровільна, неприбуткова громадська організація, яка служить людям з інвалідністю. Діяльність організації базується на християнських цінностях і здійснюється командою самовідданих, посвячених людей, що практично піклуються про людей з інвалідністю та заохочують інші церкви та організації до цього служіння

Депутатський корпус, старости та працівники Боратинської сільської ради відвідали реабілітаційний комплекс «АГАПЕ УКРАЇНА» у Боратині. Про це інформує Боратинська сільська рада.

Добровільна, неприбуткова громадська організація, яка служить людям з інвалідністю.  

Добровільна, неприбуткова громадська організація, яка служить людям з інвалідністю. Діяльність комплексу провадиться у трьох напрямках:
фізична реабілітація, яка передбачає підтримку та розвиток рухових функцій організму, психологічну допомогу та здобуття навичок самостійного життя;
тимчасове або постійне проживання з підтримкою допоможе пройти реабілітацію людям, що втратили опікунів;
тренувальний центр при комплексі готуватиме професійних фізіотерапевтів.

Назва реабілітаційного центру «Агапе» свідчить про його головне кредо: «Божа, жертовна любов»!

Комплекс поділяється на три частини. У житловій, де спальні кімнати, на кожному поверсі п’ять двомісних кімнат, по 20 метрів квадратних кожна. Загальна частина - там реабілітаційна зала, їдальня. І технічна - тренажерний зал, пральня, котельня, гараж та склад.

Його модель створена за американським зразком. Це приклад — для усіх областей. Тут працює американський фізіотерапевт, професіонал, яка підняла комплекс на рівень США. Скрізь облаштовані пандуси за світовими стандартами, які дозволяють пацієнтам вільно пересуватися територією. 

Окрім того, коли люди приїжджають на реабілітацію — їм видають електровізки. Такої практики немає в інших країнах. Назбирали їх в Америці за час поки будувалися.

Telegram Channel