Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Фантастична оздоба з…книг!

Художник використав викинуті екземпляри.

Фото: Facebook / starfield.library.

Фантастична оздоба з…книг!

У бібліотеці Сеула встановили вражаючі різдвяні інсталяції

У Starfield Library, що розташована в столиці Південної Кореї Сеулі, встановили різдвяну інсталяцію, яка складається із 14 тис. книжок. Про це повідомляє Lonely Planet, інформує портал Читомо.

Інсталяцію під назвою Starfield Book Tree створив американський художник Майк Стілкі, відомий своїми роботами, створеними із книжок. 

 Книжкове дерево прикрашене картинами, на яких звірі з’їжджають із засніжених гірок.

Велика різдвяна інсталяція складається із понад 14 тис. книжок, викладених на дев’ять метрів у висоту. Книжкове дерево прикрашене картинами, на яких звірі з’їжджають із засніжених гірок. Для своїх робіт художник використовує викинуті книжки і показує за їх допомогою фантастичні та вражаючі історії.

Starfield Library розташована у найбільшому підземному торговому центрі Азії COEX Mall. Вона налічує понад 50 тис. назв книжок. Більшість із них – корейськомовні, проте для іноземних відвідувачів є і книжки англійською. У книжковому залі є багато місць, де можна посидіти за читанням чи в інтернеті. Бібліотеку відкрили у травні минулого року. З того часу вона стала своєрідною зіркою соцмереж.

Telegram Channel