Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Школи лише для своїх?

Вихід один - об'єднання.

Радіо Трек.

Школи лише для своїх?

У Рівному готуються не приймати дітей з сіл на навчання

Як повідомляє портал Радіо Трек, про це на засіданні міськвиконкому повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко. Адже цього навчального року у місті довелося через дітей з сіл відкрити 10 додаткових класів. І лише в одній зі шкіл Рівного налічується 48 дітей з сіл. На навчання кожної дитини, зауважив міський голова, доводиться витрачати чималі гроші з бюджету міста, в тому числі і на оплату праці додаткових учителів.

«Не пройдуть такі довідки у наступному році».

Нині, згідно із законом, прийом у школу здійснюється за територіальним принципом. Але батьки сільських дітей знайши спосіб його обійти, щоб потрапити до шкіл міста. Як саме - розповів Володимир Хомко: «Декілька ОСББ виписало довідки формальні, що діти у їхніх будинках там живуть. Ми перевірили – нема тих дітей. Не пройдуть такі довідки у наступному році. Діти, які не живуть у Рівному, можуть потрапити в Рівне, лише якщо територіальна громада викаже бажання об'єднатися з містом Рівне. Тоді все – наше спільне. Я навмисне це кажу, щоб це не було ні для кого якоюсь несподіванкою».

За словами міського голови, у Рівному вже готуються до  прийому дітей у школи наступного року і юридично в тому числі.

Якщо ж сільські громади приєднаються до Рівного, то, обіцяє Володимир Хомко, отримають не лише доступ до дитсадків, шкіл міста, а й дороги, каналізацію і навіть дуобус.

Telegram Channel