Збірна України у Трнаві розгромно поступається Словаччині

Нам дали таки добрячого лупня...

Чемпіон

Наші аж чотири рази пропустили у власні ворота...

Словаччина – Україна – 4:1 (1:0 – Альберт Русняк, 6 хв.; 2:0 – Юрай Куцка, 26 хв.; 2:1 – Євген Коноплянка, 47 хв.; 3:1 – Адам Зреляк, 52 хв.; 4:1 – Роберт Мак, 62 хв.).

Ліга націй УЄФА. Ліга В. Група 1. 16 листопада 2018 року. Трнава. «Стадіон Антона Малатінського». Головний суддя Нікола Дабановіч (Чорногорія).

На поєдинок зі збірною Словаччини підопічні Андрія Шевченка виходили у статусі переможця своєї групи.

Щоправда, «чемпіонською» гру українців у першому таймі цього поєдинку назвати було вкрай складно. Словаки до перерви двічі пробили Дениса Бойка – і це ще нам пощастило!

У дебюті другого тайму Євген Коноплянка забиває (та ще і як!) свій 19 гол за збірну і скорочує рахунок! Здавалося б, ось він – перелом у матчі!

Де там! Вже за п’ять хвилин українці пропускають третього. А трохи пізніше (перед цим бездарно не реалізувавши вихід «два в один») – і четвертого! І дивом не пропустили ще...

Хай і турнірно не мотивована, але збірна України розгромно й дошкульно поступається збірній Словаччини. Чотири м’ячі у власні ворота ми до цього пропускали лічені рази…