Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
У Локачинському районі рятувальники провели профілактичний рейд у житловому секторі

При користуванні пічним опаленням важливе дотримання правил пожежної безпеки

УДСНС Волині

У Локачинському районі рятувальники провели профілактичний рейд у житловому секторі

Разом з працівниками місцевої пожежної охорони

19 листопада з  метою  запобігання  пожеж в житловому секторі в осінньо-зимовий період співробітники 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини селища Локачі разом з працівниками місцевої пожежної охорони села Привітне провели профілактичний рейд приватному житловому секторі. Відпрацювання відбулося у селах Привітне та Крухиничі Локачинського району. 

Крім того, рятувальники нагадали вимоги пожежної безпеки самотній громадянам літнього віку та провели інструктажі у багатодітних родинах.

У ході рейду посилена увага традиційно була зосереджена на роз’яснювальній роботі з громадянами, які опинилися у складних життєвих обставинах. Крім того, рятувальники нагадали вимоги пожежної безпеки самотній громадянам літнього віку та провели інструктажі у багатодітних родинах.

Під час профілактичних бесід йшлося про важливість дотримання правил пожежної безпеки в побуті в період низьких температур, зокрема при користуванні пічним опаленням, електропобутовими приладами, газовим обладнанням. Рятувальники також надали рекомендації громадянам, як усунути виявлені протипожежні недоліки, а також вручено друковані матеріали з питань безпеки.

Джерело: У ДСНС України у Волинській області
Telegram Channel