Андрій Шевченко та Мірча Луческу розписують в Анталії безгольову нічию (відео)

Футбол буває й без голів.

sportanalytic.com

Після розгромної поразки від словаків – не так вже й погано

Туреччина – Україна – 0:0

Товарський матч. 20 листопада 2018 року. Анталія. Стадіон «Анталія Арена». Головний суддя Генк Нуца (Косово).

Після грандіозного ляпаса в заключному матчі в рамках дебютного розіграшу Ліги націй у поєдинку зі збірною Словаччини на українців чекав «товарняк» з Туреччиною Мірчи Луческу.

Цього разу ми уникли не лише розгрому, а й поразки. Щоправда й перемоги не здобули. Безгольова нічия – 0:0.

Зі старту в складі збірної України дебютував київський динамівець Віталій Миколенко. А в середині другого тайму ми вперше побачили у футболці головної команди країни й карпатівця Мар'яна Шведа.

У першому таймі українці мали доволі пристойний вигляд. Натомість після перерви турки таки згадали про свій статус господарів поля.

У кінцевому підсумку нічия 0:0. Якщо міряти величинами Ліги націй УЄФА: команда, яка забезпечила собі вихід з Ліги В у Лігу А (збірна України) – цілком справедливо (за змістом гри) не виявила переможця в матчі з команою (збірною Туреччини), яка вже вилетіла з Ліги В у Лігу С.