Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Черниці з Тростянця просять допомогти їм полагодити дах

Черницям потрібна допомога.

Волинська єпархія Київського Патріархату

Черниці з Тростянця просять допомогти їм полагодити дах

Нині вони проживають у занедбаному будинку, який відновлюють власними силами

Жіночий монастир Покрови Пресвятої Богородиці, що в с. Тростянець на Ківереччині, збирає кошти на відбудову приміщення під келії. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написала намісниця монастиря ігуменя Марія (Ігнатенко), інформує Волинська єпархія Київського Патріархату.

Як зазначено в дописі, будинок, у якому проживають черниці, – у занедбаному стані. Вдалося лише утеплити стіни та замінити вікна. Проте необхідна фінансова допомога, щоб поремонтувати дах, згорілий та хиткий.

будинок, у якому проживають черниці, – у занедбаному стані. Вдалося лише утеплити стіни та замінити вікна. Проте необхідна фінансова допомога, щоб поремонтувати дах, згорілий та хиткий.

Пожертви можна переказати на рахунок: 5168 7554 3017 3753 (Приватбанк).

Тростянецький Свято-Покровський жіночий монастир засновано у травні 2017 р. рішенням Священного Синоду. На початку цього року Управління єпархії придбало ділянку неподалік місцевого храму, аби монахині розбудували свою обитель.

На цій території планують не лише перебудувати старе приміщення під келії, а й звести домовий храм. Тим часом сестри моляться у парафіяльній церкві Святої Трійці: щонеділі та кожної останньої суботи місяця опівночі (з п’ятниці на суботу) на Божественній Літургії. До речі, наступна нічна Літургія відбудеться 30 листопада о 23.00.

Telegram Channel