Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
У Білій Церкві злапали ласого до хабарів поліціянта (фото)

Дуже старався, але таки не втік...

Прокуратура міста Києва

У Білій Церкві злапали ласого до хабарів поліціянта (фото)

Саме взяв на лапу 94 тисячі гривень...

У середу, 21.11.2018, під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва співробітниками ГУ СБУ в Києві та Київській області затримано офіцера поліції, який вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду у сумі понад 100 тис. гривень, повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Так, до столичних правоохоронців звернувся чоловік, який повідомив, що працівник Білоцерківського відділу поліції Київщини вимагає в нього зазначені кошти, погрожуючи у разі несплати притягнути останнього до кримінальної відповідальності за обвинуваченням у збуті наркотичних речовин, чого той насправді не вчиняв.

Після одержання другої частини хабара у сумі 94 тис. гривень він був затриманий на території Білої Церкви.

Неправомірну вигоду поліцейський отримав у 2 етапи. Перший транш склав 14 тис. гривень. Після одержання другої частини хабара у сумі 94 тис. гривень він був затриманий на території Білої Церкви.

При цьому, будучи викритим «на гарячому», правоохоронець намагався втекти, проте був затриманий неподалік місця вчинення злочину.

На даний час триває огляд місця події. Проводяться першочергові слідчі дії. Затриманому готується повідомлення про підозру за ч .3 ст. 368 КК України.

Telegram Channel