Курси НБУ $ 29.25 € 31.32
Почесний титул Лесиного вишу вручили ректору з Польщі (Фото, відео)

Вручення титулу «Почесний доктор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» Станіславові Дзєконському.

Волинь-нова

Почесний титул Лесиного вишу вручили ректору з Польщі (Фото, відео)

У п’ятницю, 23 листопада, в актовій залі головного корпусу вишу відбулося вручення титулу «Почесний доктор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» Станіславові Дзєконському

 

 

 Розпочався захід виконанням Гімну Лесиного вишу і оголошенням поважних гостей із Польщі, список яких зачитала вчений секретар СНУ Лариса Семенюк.

З біографією та списком заслуг титулянта ознайомила проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами СНУ ім. Лесі Українки Анна Данильчук.

 

 По тому ректор Ігор Коцан вручив титул «Почесний доктор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» ксьондзові, доктору наук, професорові, ректору Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві Станіславу Дзєконському.

 

  Рішення про присвоєння почесного титулу ухвалили на засіданні вченої ради вишу від 26 квітня 2018 року.

Участь у засіданні взяли: Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Вєслав Маріан Мазур, науковці волинського та польського вишів, а також студенти.

 

 Після офіційної церемонії вручення ректор Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві Станіслав Дзєконський виголосив промову «Гідність людської особистості до джерел виховання», на початку якої подякував за відзнаку.

«Важливість цієї відзнаки є ще більшою, якщо взяти до уваги якість університету, його досягнення, прекрасну історію, що твориться впродовж багатьох років, сьогоднішню позицію та плани на майбутнє, орієнтовані на всебічний розвиток Університету у місцевому, національному та міжнародному вимірах, які я хочу з Вами реалізувати, додаючи досвід, накопичений в науковій, дидактичній та організаційній роботі в університеті Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві», ‒ зазначив Станіслав Дзєконський.

 Опісля виголошення промови зачитали вітальні адреси з приводу вручення титулу.

Студенти інституту мистецтв СНУ імені Лесі Українки виконали «Gaudeamus igitur».

 

 

Джерело: СНУ ім. Лесі Українки
Telegram Channel