Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Американці створюють нову зброю, щоб протистояти Росії

Президент Росії Володимир Путін у посланні Федеральним зборам 1 березня заявив про те, що у Росії створена і пройшла випробування нова крилата ракета з ядерною енергетичною установкою.

TASS

Американці створюють нову зброю, щоб протистояти Росії

Військово-морські сили США приступили до розробки малих гіперзвукових ядерних ракет, якими будуть озброюватися кораблі та підрозділи ВМС

Нова зброя повинна блокувати загрозу від таких же російських розробок, повідомляє Інститут ВМС США, передає DT.ua.

  Віце-адмірал ВМС США Джон Вулф заявив, що ВМС зайнялися розробкою цих ракет, тому що кожен рід військ американської армії повинен бути озброєний гіперзвуковою зброєю, за допомогою якої зможе завдати удару по будь-якій точці планети щонайбільше протягом години.  Так,для цієї мети розробляють гіперзвуковий снаряд та прискорювач для нього, яким будуть озброєні як підводні човни, так і кораблі.

У квітні Військово-повітряні сили США уклали договір з компанією-виробником озброєння Lockheed Martin на створення гіперзвукової зброї далекого радіусу дії, виділивши на це 928 мільйонів доларів.

 Вулф зазначив, що для програми ВМС зі стратегічних систем надано фінансування, яке для початку дозволити розробити, створити і розмістити невелику кількість малих боєголовок «76-2», які «будуть прямою протидією на те, що Росія вважає, що у неї вже є, чого у нас немає».

 У квітні Військово-повітряні сили США уклали договір з компанією-виробником озброєння Lockheed Martin на створення гіперзвукової зброї далекого радіусу дії, виділивши на це 928 мільйонів доларів. Таким чином, Сполучені Штати вирішили наздогнати Росію і Китай, які досягли значного прогресу у розробці таких ракет.  

Голова Стратегічного командування ЗС США генерал Джон Хайт заявив, що Америці сьогодні нічого протиставити гіперзвуковій зброї, яку розроблено у Росії та Китаї. Як пояснив військовий, гіперзвукова ракета - це система, яка спочатку веде себе як балістична, і вам здається, що це балістична ракета, але потім вона змінює траєкторію і нагадує вже більше крилату ракету або літак.

 Ще раніше заступник голови Комітету начальників штабів (КНШ) Збройних сил США генерал Пол Сельва наголосив, що Сполучені Штати втратили технічну перевагу в розробці гіперзвукової зброї, на відміну від Росії та Китаю. За його словами, в Китаї робота над розробкою такої зброї перетворилася на національну програму, куди уряд готовий фінансувати від десятків до сотень мільярдів доларів.  

Telegram Channel