У передмісті Києва 14-річний хлопець отримав тяжкі опіки внаслідок удару струмом на товарному вагоні потяга - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.65
У передмісті Києва 14-річний хлопець отримав тяжкі опіки внаслідок удару струмом на товарному вагоні потяга

Немає слів...

УНІАН

У передмісті Києва 14-річний хлопець отримав тяжкі опіки внаслідок удару струмом на товарному вагоні потяга

Батькам сказав, що пішов до репетитора...

У передмісті Києва 14-річний хлопець отримав тяжкі опіки внаслідок удару струмом на товарному вагоні потяга. Хлопець отримав опіки ІІ-ІІІ ступеню 50% тіла, повідомляє УНІАН.

Наразі за життя неповнолітнього любителя "гострих відчуттів" борються медики, повідомили у відділі комунікації поліції Київської області.

Поліцейські з'ясували, що до залізничної станції «Бровари» хлопець прийшов з двома своїми товаришами. Батькам він сказав, що пішов на заняття з репетитором.

Батькам він сказав, що пішов на заняття з репетитором.

"У той час, коли друзі відійшли у своїх справах, хлопець з власної цікавості виліз на товарні вагони та отримав ураження електрострумом. Від удару високовольтної лінії його відкинуло на землю та він почав горіти. На допомогу підбігли його товариші і намагалися погасити полум’я", - йдеться у повідомленні.  

Наразі вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності його батьків за невиконання їхніх обов’язків щодо виховання дитини.

За минулий рік в Україні загинуло більше десятка підлітків-зачеперів.