Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Луцький суд засудив футболіста до громадських робіт за побиття дівчини

Прокурор і захисник футболіста вже підготували апеляційні скарги, які будуть розглянуті найближчим часом.

sector.depo.ua

Луцький суд засудив футболіста до громадських робіт за побиття дівчини

Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав півзахисника «Авангарду» Дмитра Задерецького винним в нанесенні легких тілесних ушкоджень дівчині

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sports.ru.

Як зазначено в матеріалах справи, футболіст "навмисне завдав дівчині декілька ударів долонею руки по обличчю в область лівого ока. Надалі, продовжуючи свої протиправні дії, штовхнув потерпілу об шафу, а потім, узявши за волосся, завдав ще декілька ударів долонею руки по обличчю, заподіявши дівчині тілесні ушкодження та фізичного болю". Дані події мали місце в квітні 2017 року.

Згідно з висновком судово-медичної експертизи, потерпілій були заподіяні тілесні ушкодження у вигляді синців на ділянках правої вушної раковини, обличчя, задньої поверхні шиї, які за ступенем важкості відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень.

Навмисне завдав дівчині декілька ударів долонею руки по обличчю в область лівого ока. Надалі, продовжуючи свої протиправні дії, штовхнув потерпілу об шафу, а потім, узявши за волосся, завдав ще декілька ударів долонею руки по обличчю, заподіявши дівчині тілесні ушкодження та фізичного болю.

Футболіст був визнаний винним в скоєнні порушення, передбаченого статтею 125 КК України ("Умисне легкі тілесні ушкодження") і отримав покарання у вигляді 150 годин громадських робіт. Також Дмитро Вадимович Задерецький повинен відшкодувати дівчині 8 000 гривен за моральну шкоду і 5 000 гривень за витрати на юридичну допомогу.

Варто відзначити, прокурор і захисник футболіста вже підготували апеляційні скарги, які будуть розглянуті найближчим часом.

Додамо, ім'я та прізвище потерпілої повністю збігаються з особистими даними дівчини, яка травнем 2017 року випала з вікна квартири на 9 поверсі в Луцьку і тільки дивом вижила. Ряд ЗМІ звинуватили Дмитра Задерецького в тому, що саме він винен у цій події. Але футболіст через суд домігся того, щоб розміщена в одному з видань інформація була визнана недостовірною.

Telegram Channel