«Шахтар» вириває перемогу в драматичному поєдинку з «Гоффенгаймом»! (Відео)

Українська «Бразилія» сьогодні була в ударі!

glavred.info

Український клуб піднімається на третє місце в групі!

«Гоффенгайм» (Зінсгайм, Німеччина) – «Шахтар» (Донецьк, Україна) – 2:3 (0:1 – Ісмаїлі, 13 хв.; 0:2 – Тайсон, 15 хв.; 1:2 – Андрей Крамарич, 17 хв.; 2:2 – Стівен Цубер, 40 хв.; 2:3 – Тайсон, 90+2 хв.; )

Ліга чемпіонів 2018/2019. Груповий етап. Група F. 5 тур. 27 листопада 2018 року. Зінсгайм. Стадіон «Райн-Некар-Арена». Головний суддя Іван Кружляк (Словаччина).

Матчем за третє місце й путівку в «єврокубкову весну» (хай і не «лігочемпіонівську», а «лігоєвропівську») можна було значною мірою вважати зустріч «Гоффенгайма» та «Шахтаря» в п’ятому турі групового турніру Ліги чемпіонів у квартеті F.

Вже на 13-й хвилині Ісмаїлі відкриває рахунок (саме він відправив першого у ворота німців і у Харкові!), і майже відразу ще один бразилець у складі українського клубу – Тайсон – збільшує перевагу гостей до 2:0! Здавалося б, «Гоффенгайм» відверто «пливе»!

Здавалося б, «Гоффенгайм» відверто «пливе»!

Де там! Вже за дві хвилини хорват Андрей Крамарич скорочує рахунок, а за п’ять хвилин до закінчення першого тайму швейцарець Стівен Цубер його зрівнює – 2:2.

Німці значно жвавіше починають другий тайм. Проте на 59-й хвилині арбітр вилучає угорського нападника «Гоффенгайма» Адама Салаї. Опинившись у більшості… «Шахтар» кілька разів просто дивом не пропускає! Згодом таки «огризається», проте також не забиває!

Опинившись у більшості… «Шахтар» кілька разів просто дивом не пропускає!

Підсумкові 2:2 залишали «Шахтар» перед останнім туром на «непрохідному» четвертому місці в групі. Проте вже у доданий арбітром час Тайсон робить дубль і вириває перемогу для «гірників»!!!

В іншому матчі цієї групи французький «Ліон» та англійський «Манчестер Сіті» зіграли внічию 2:2.

Таким чином «Манчестер Сіті» набирає 10 очок, «Ліон» – сім, «Шахтар» – п'ять, а у «Гоффенгайма» лишається три.

5 1 2 2 7:15 5
4. «Гоффенгайм» (Німеччина) 5 0 3 2 10:12 3.

Тож у разі перемоги в останньому турі над французами «Шахтар» може зробити, здавалося б (особливо після поразки англійцям 0:9 за сумою двох поєдинків!), неможливе – вийти в 1/8 Ліги чемпіонів!!!