Рівнянин встановив світовий рекорд на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.00 € 29.72
Рівнянин встановив світовий рекорд на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу

У цьому році Антон вже став чемпіоном світу, а тепер ще й додав до колекції найвищий титул європейського форуму

Прес-центр ВП РАЕС

Рівнянин встановив світовий рекорд на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу

Відзначився вихованець Комплексної дитячої юнацько-спортивної школи (КДЮСШ) Рівненської АЕС Антон Бірук

Юніорський чемпіонат Європи проходив 24-28 листопада у місті Каунас (Литва). Учасниками чемпіонату стали спортсмени з 24 країн світу. Для української збірної без медалей не пройшло жодного змагального дня, зокрема найяскравіший виступ продемонстрував вихованець КДЮСШ РАЕС Антон Бірук, інформує кореспондент прес-центру ВП РАЕС Юлія Кулаєва.

На міжнародних змаганнях хлопець чітко відпрацював всі дев’ять спроб і закінчив виступ з новим світовим рекордом в сумі триборства у ваговій категорії до 93 кг, зібравши 701,5 кг. Також світовим рекордом стали 266,5 кг у присіданні рівно одну хвилину. Щоправда золото здобув спортсмен з Хорватії, який взяв вагу на 0,5 кг більше, через що Антон Бірук виборов малу срібну медаль. В активі атлета ще одне срібло принесли 277,5 кг у тязі. В цілому на молодіжному чемпіонаті Європи з пауерліфтингу українці вибороли 16 медалей.

На міжнародних змаганнях хлопець чітко відпрацював всі дев’ять спроб і закінчив виступ з новим світовим рекордом в сумі триборства у ваговій категорії до 93 кг, зібравши 701,5 кг.  

Варто відзначити, в цьому році Антон вже став чемпіоном світу, а тепер ще й додав до колекції найвищий титул європейського форуму. Під час своєї п’ятирічної спортивної кар’єри Антон Бірук тренується під керівництвом тренера КДЮСШ РАЕС Сергія Якубишина, вихованців якого можна сміливо називати одними з найсильніших юнаків України.