Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
 В областях, де оголошено воєнний стан, відбудуться навчальні збори

26 листопада 2018 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про введення воєнного стану в Україні» на 30 днів.

Укрінформ

В областях, де оголошено воєнний стан, відбудуться навчальні збори

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час передачі особовому складу Збройних Сил України озброєння та військової техніки в одній з військових частин у Київській області

«Відповідно до Стратегічного плану застосування ЗСУ, відбудуться військові навчання, передислокація військ. В областях, де оголошено воєнний стан, відбудуться навчальні збори з резервістами та територіальною обороною. Підприємства оборонпрому переходять на особливий режим роботи», – сказав Порошенко, передає «Укрінформ».

В областях, де оголошено воєнний стан, відбудуться навчальні збори з резервістами та територіальною обороною.

Глава держави підкреслив, що посилено охорону стратегічно важливих об’єктів в Україні.

«Ми посилили охорону та оборону об’єктів критичної інфраструктури: атомних та гідроелектростанцій; об’єктів хімічної промисловості; портів України на Чорному та Азовському морях. Будуть вжиті всі необхідні заходи для посилення протиповітряної оборони», - наголосив Порошенко.

Як повідомлялося, прикордонні кораблі Російської Федерації 25 листопада вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь. Російські спецпризначенці обстріляли й захопили три українські кораблі у Керченській протоці та 24 моряків.

Telegram Channel