Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Престижних Speedway Grand Prix у Рівному не буде

Єдина проблема - облаштування освітлення.

Фото: Радіо Трек.

Престижних Speedway Grand Prix у Рівному не буде

Але 60-й сезон обіцяє вразити усіх

Надувні борти за більш ніж мільйон гривень, відновлення гарової доріжки та організація престижних чемпіонатів зі спідвею у Рівному. Це лише частина досягнень, про які говорять у «Клубі вболівальників рівненського спідвею» підбиваючи підсумки 59-го спідвейного сезону, розповідає портал Радіо Трек.

Маючи ліцензію Європейської Мотоциклетної Федерації, яку видали на 3 роки, у 2019-му році на мототреці Рівного зможуть провести  дві важливих гонки, каже керівник «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня: - Вже у наступному сезоні рівне прийматиме два престижних турніри. Півфінал Особистого Чемпіонату Європи серед дорослих… Щодо другого турніру, то це Фінал Особистого Чемпіонату Європи серед юніорів U21.Фактично це аналог змагань, які були у 1985-му році. Тоді у 1985-му був півфінал, а у 1986-му фінал, коли перемогу здобув легендарний рівненський спортсмен Ігор Марко.

 Міська та обласна влади пообіцяли допомогти із проведенням змагань такого рівня.

Додамо, що Півфінал Особистого Чемпіонату Європи запланований на 1 травня, а Фінал Особистого Чемпіонату Європи серед юніорів – на 31 серпня 2019-го року.

Наступний сезон, як відомо, стане 60-м в історії Рівненського спідвею. Міська та обласна влади пообіцяли допомогти із проведенням змагань такого рівня. Єдина проблема, яку найближчим часом навряд чи вдасться вирішити – облаштування освітлення на мототреці. Тож усі гонки, як і цього року, проводитимуть вдень.

Telegram Channel