Президент України помолився у сільському храмі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Президент України помолився у сільському храмі

«Здобудеш Українську державу, або загинеш у боротьбі за неї. Героям України – вічна слава».

Укрінформ / MYKOLA LAZARENKO.

Президент України помолився у сільському храмі

У рамках робочої поїздки до Львівської області Петро Порошенко вшанував пам'ять героїв, які загинули у боротьбі за Україну

Про це повідомляється на сайті Глави держави, інформує Укрінформ.

«Петро Порошенко встановив лампадку до пам'ятника Героям Небесної Сотні та, ставши на коліно, хвилиною мовчання вшанував пам’ять тих, хто загинув, захищаючи європейське майбутнє України», - йдеться у повідомленні.

Глава держави також вшанував пам'ять українців, що віддали життя за свою державу, біля пам’ятника мужнім героям, що розташований у селі Жовтанці. На честь героїв на пам'ятному знаку зроблено напис: «Здобудеш Українську державу, або загинеш у боротьбі за неї. Героям України – вічна слава».

 Глава держави також вшанував пам'ять українців, що віддали життя за свою державу, біля пам’ятника мужнім героям, що розташований у селі Жовтанці.

Порошенко разом із жителями селища взяв участь у молитві за всіх борців за волю і незалежність України у храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Глава держави зазначив, що дуже радий тому, що порушив графік поїздки і мав можливість помолитися разом із присутніми. «Я дуже радий сьогодні бачити всіх вас. Бачити у цьому храмі, спільно помолитися за Україну, скористатися цією можливістю, щоб подякувати і священикам вашої церкви, які щоденно моляться за Україну, за перемогу нашого війська, моляться за владу, моляться за український народ», - сказав Порошенко.

Рішення Вселенського патріархату про надання Томосу про автокефалію українській православній церкві Глава держави назвав справжнім дивом, яке сталося з Божою поміччю.