В Україні проведуть моніторинг знань студентів-медиків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.34 € 33.49
В Україні проведуть моніторинг знань студентів-медиків

Найближчим часом уряд може погодити рішення про міжнародний моніторинг знань студентів.

Освіта

В Україні проведуть моніторинг знань студентів-медиків

Планується, що таке дослідження пройдуть українські студенти-медики четвертих курсів 2018/19 навчального року

Найближчим часом Кабінет Міністрів може погодити рішення про проведення в Україні міжнародного моніторингового дослідження знань студентів-медиків. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я, передає Освіта.

У відомстві зазначають, що відповідне рішення Кабінету Міністрів України дозволить провести міжнародне моніторингове дослідження якості вищої медичної освіти, за допомогою якого можна буде співставити рівень підготовки українських студентів-медиків з міжнародними стандартами.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що зазначене моніторингове дослідження проводиться у багатьох країнах світу та розробляється іноземною агенцією - Національною радою медичних екзаменаторів.

Моніторингове дослідження якості вищої медичної освіти покаже рівень підготовки українських студентів-медиків відповідно до міжнародних стандартів.

Планується, що таке дослідження пройдуть українські студенти-медики четвертих курсів 2018/19 навчального року. На проведення цього іспиту в Державному бюджеті на 2018 рік закладено близько 21 млн грн.

«Моніторингове дослідження є потужним інструментом для оцінки сучасного стану медосвіти, а його результати не вплинуть на успішність студентів поточного навчального року і не можуть стати приводом для виключення студентів з університетів», - наголошують у МОЗ.

Також у відомстві зазначили, що наразі немає об’єктивних причин для відтермінування рішення про проведення такого дослідження в Україні.

«Так само немає підстав для різного роду побоювань з боку керівників ЗВО і викладачів: це дослідження є додатковим інструментом, щоби виявити можливі прогалини і поліпшити якість навчання», - наголосили у Міністерстві охорони здоров'я.